Hakkımızda


İstanbul'un en seçkin mimarlarıyla, en iyi otel, restorant ve işletmelerin ferforje, çelik konstrüksiyon, iç dekorasyon ve onlarca büyük fuar projesinde yer aldık.

Emniyet Ferforje ve Çelik Konstrüksiyon

İstanbul'un Ferforje Demir Ustası

Çalışma hayatına 1997 yılında Beyoğlu Kasımpaşa’ da küçük bir atölye ile başlayan EMNİYET FERFORJE, bugün Kasımpaşa, Kızılay meydanı üzerindeki imalathanesiyle müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda Kağıthane Gürsel Mahallesindeki fabrikamızda hizmetimize devam etmekteyiz. Önceleri sadece ferforje alanında hizmet vermekteyken, zaman içerisinde portföyüne demir ve çelik konstrüksiyon uygulamalarını ve iç mimari dekorasyonu da katarak, demir, çelik ve iç dış dekorasyon ile ilgili hemen her konuda müşterilerine uygun çözümler sunmaktadır.
Güvenilir olma konusunda çok hassas olan EMNİYET FERFORJE, bu konuda da müştrerilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır. Gelen projelere öncelikle kendisinin inanması ve güvenmesi gerekmektedir. Özellikle bina güçlendirme uygulamalarında, mutlaka mühendis onayı alınmış bir projenin olması önemlidir. Güçlendirme yapılacak binanın analizinin uzman kişilerce yapılmış olması şarttır.

Emniyet Ferforje , kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işveren isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir. Emniyet Ferforje en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları iş süreçlerinde uygulamaktadır. Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir. Şirketimiz yapmış olduğu işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. İhtiyacınız olan ferforje ürünler, çelik yapılar, sundurma ve otomatik kepank sistemlerinde siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktayız. Ferforje korkuluklar, çelik depo ve çatılar, sundurma garaj ve verandalar, otomatik şeffaf kepenklerin imalat ve montajını yapmaktayız.
Yandex.Metrica